Jelna 32

Siedziba firmy
7:30 - 19:00

18 441 76 47
18 441 76 88

Infolinia 7:30 - 19:00

Nowy Sącz, ul. Długosza 43

Punkt sprzedaży
9:00 - 17:00

O FIRMIE

Od 1997 roku świadczymy licencjonowany transport przewozów osobowych na terenie całej Polski. Jesteśmy przewoźnikiem o mocno ugruntowanej pozycji na nowosądeckim rynku i regularnie przewozimy swoich pasażerów na 17 liniach autobusowych!

Motto: „Z nami zawsze na czas!” przyświeca działaniom naszej firmy od samego początku. Każdego dnia, o każdej porze roku i w każdych warunkach dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć naszych pasażerów bezpiecznie do celu na czas.

Przez 25 lat naszej działalności zbieraliśmy cenne doświadczenie
w przewozie osób, które pomaga nam świadczyć najwyższej jakości usługi do dziś dzień. Począwszy od tras Nowy Sącz – Miłkowa (Przydonica) oraz Nowy Sącz – Miłkowa Jednostka konsekwentnie rozwijaliśmy umiejętności oraz kwalifikacje kierowców, a także modernizowaliśmy nasz tabor, by móc teraz z dumą regularnie kursować, nie tylko do miejsc z Sądecczyzny. Tarnów, Nowy Targ, Piwniczna – Zdrój, Przydonica, Tęgoborze to tylko część miast
i miejscowości do, których można obecnie dotrzeć pod szyldem „MARPOL”. 

Obecnie współpracujemy między innymi z klubem piłkarskim
„UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna” towarzysząc mu oraz kibicując podczas meczy i rozgrywek na terenie całej Polski. Ponadto wiele okolicznych gmin realizuje z nami linie o charakterze użyteczności publicznej, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Na tym jednak nie poprzestajemy.

Posiadamy w naszej flocie szeroki wachlarz busów i autobusów doskonale nadające się na komfortowe podróżowanie z koloniami, jak i na przewóz gości weselnych, a także wycieczek szkolnych. 

Poszukujących przewozu osób na terenie Polski zapraszamy do sprawdzenia regularnych linii, ale także do kontaktu z biurem.