Jelna 32

Siedziba firmy
7:30 - 19:00

18 441 76 47
18 441 76 88

Infolinia 7:30 - 19:00

Nowy Sącz, ul. Długosza 43

Punkt sprzedaży
9:00 - 17:00

AKTUALNOŚCI

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach od 25 do 28 czerwca (wtorek – piątek) prowadzone będą prace związane z modernizacją drogi od skrzyżowania z ulica Szeroką do ronda w miejscowości Podrzecze, polegające na wykonaniu warstwy ścieralnej.
W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinkach:
🔵 ETAP I w dniu 25 czerwca (wtorek) w godzinach 7:00-17:00 od skrzyżowania z ulicą Szeroką do skrzyżowania z ulicą Starowiejską. (Kursy linii Przyszowa – Brzezna Instytut – Nowy Sącz będą wykonywane  zgodnie z rozkładem jazdy przez ul. Starowiejską)
🔵 ETAP II  w dniu 26 czerwca (środa) w godzinach 7:00-17:00 od skrzyżowania z ulicą Starowiejską włącznie do Dworku Noce i Dnie w miejscowości Świniarsko (Kursy linii Przyszowa – Brzezna Instytut – Nowy Sącz będą wykonywane objazdem przez Niskową -> Obwodnicę Północną Nowego Sącza)
🔵 ETAP III w dniu 27 czerwca (czwartek) w godzinach 7:00-17:00 od Dworku Noce i Dnie do skrzyżowania w rejonie szkoły podstawowej w Świniarsku (Kursy linii Przyszowa – Brzezna Instytut – Nowy Sącz będą wykonywane objazdem przez Niskową -> Obwodnicę Północną Nowego Sącza)
🔵 ETAP IV w dniu 28 czerwca (piątek) w godzinach 7:00-17:00 od skrzyżowania w rejonie szkoły podstawowej w Świniarsku włącznie do ronda w miejscowości Podrzecze (Kursy linii Przyszowa – Brzezna Instytut – Nowy Sącz będą wykonywane objazdem przez Niskową -> Obwodnicę Północną Nowego Sącza)
 
WAŻNE
KURSY PRZED GODZNINĄ 7:00 I PO GODZNIENIE 17:00 BĘDĄ WYKONYWANE NORMALNĄ TRASĄ LINII.
 
Miejski Zarząd Dróg informuje, że od dnia 23.04.2024 (tj. Wtorek) zamknięta zostanie dla ruchu samochodowego ul. Krakowska na skutek przebudowy przejazdu kolejowego i torów. 
 
W związku z tym linia: Przyszowa Centrum – Brzezna Instytut – Nowy Sącz  zmieni trasę przejazdu na remontowanym odcinku.
 
Z obsługi zostaną wycofane przystanki:
Nowy Sącz ul. Krakowska – Stacja Kolejowa w obu kierunkach
Nowy Sącz uKrakowska Skrzyżowanie w obu kierunkach
Chełmiec ul. Papieska
Chełmiec Mała Wieś                   
 
Do obsługi zostaną włączone przystanki znajdujące się w ciągu ul. Starowiejskiej w Nowym Sączu, mianowicie: 
Nowy Sącz ul. Starowiejska – Cmentarz w obu kierunkach
Nowy Sącz ul. Starowiejska – Klonowa w obu kierunkach
Nowy Sącz ul. Starowiejska – Witkacego w obu kierunkach
 
Więcej informacji na temat zamknięcia ul. Starowiejskiej na stronie internetowej: www.mzd.nowysacz.pl .
 

Ważna informacja dotycząca cen biletów.

W związku ze wzrostową tendencją cen paliw. Jako firma transportowa informujemy, że ceny biletów za przejazd mogą ulec zmianie.
Prosimy o wyrozumiałość.