Rozmiar: 4099 bajtów
MARPOL W. Małek R. Małek sp.j.
JELNA 32 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 18 441 76 47, fax 18/441 76 88
Kierunek:  Nowy Sącz  - Klimkówka 
LP NAZWA PRZYSTANKU   CZAS D,m S D,m D,m D,m D,m D,m D,m S
1 N. Sącz Dworzec Autobusowy Pl. Dąbrowskiego    07:35 08:35 09:55 11:45 13:30 15:20 17:05 18:15 19:15
2 N. Sącz ul. Rejtana   07:37 08:37 09:57 11:47 13:32 15:22 17:07 18:17 19:17
3 N. Sącz ul. Kilińskiego - stadion   07:39 08:39 09:59 11:49 13:34 15:24 17:09 18:19 19:19
4 N. Sącz ul. Bulwar Narwiku - Most( II)   07:41 08:41 10:01 11:51 13:36 15:26 17:11 18:21 19:21
5 N. Sącz ul. Tarnowska    07:43 08:43 10:03 11:53 13:38 15:28 17:13 18:23 19:23
6 N. Sącz ul.Tarnowska - Zabełcze   07:45 08:45 10:05 11:55 13:40 15:30 17:15 18:25 19:25
7 N. Sącz ul.Tarnowska - Galeria Szubryt   07:47 08:47 10:07 11:57 13:42 15:32 17:17 18:27 19:27
8 Wielopole - Aleja   07:48 08:48 10:08 11:58 13:43 15:33 17:18 18:28 19:28
9 Wielopole - ZHR   07:49 08:49 10:09 11:59 13:44 15:34 17:19 18:29 19:29
10 Wielopole Granica   07:51 08:51 10:11 12:01 13:46 15:36 17:21 18:31 19:31
11 Wielogłowy - Osiedle   07:52 08:52 10:12 12:02 13:47 15:37 17:22 18:32 19:32
12 Wielogłowy - poczta   07:54 08:54 10:14 12:04 13:49 15:39 17:24 18:34 19:34
13 Wielogłowy cm.    07:56 08:56 10:16 12:06 13:51 15:41 17:26 18:36 19:36
14 Ubiad źródełko    07:57 08:57 10:17 12:07 13:52 15:42 17:27 18:37 19:37
15 Ubiad skrzyż. Wola K.    07:58 08:58 10:18 12:08 13:53 15:43 17:28 18:38 19:38
16 Ubiad zajezdnia    08:00 09:00 10:20 12:10 13:55 15:45 17:30 18:40 19:40
17 Ubiad skrzyż. Jelna    x 09:02 10:22 12:12 13:57 15:47 17:32 x 19:42
18 Klimkówka - skrzyżowanie Librantowa   x 09:03 10:23 12:13 13:58 15:48 17:33 x 19:43
19 Klimkówka -Bobków   x 09:04 10:24 12:14 13:59 15:49 17:34 x 19:44
20 Klimkówka - skrzyżowanie   x 09:05 10:25 12:15 14:00 15:50 17:35 x 19:45
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt. 
m- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
S - kursuje w dni nauki  szkolnej
« wróć