ZnajdŸ nas na Facebook
  
Sprzedaż biletów

 

Bilety jednorazowe, uprawniające do przejazdu na liniach obsługiwanych przez MARPOL, należy zakupić u kierowcy obsługującego daną linie komunikacyjną. zobacz cennik

Bilety miesięczne, sprzedawane są w Kasie biletowej MARPOL - Nowy Sącz, ul. Długosza 43 (obok dworca PKS). zobacz cennik

 

Informacje o EM-kartach (biletach elektronicznych):

Dotyczy linii:

- Piwniczna Zdrój - Nowy Sącz
- Łomnica Zdrój - Nowy Sącz
- Rytro Ryterski Raj - Nowy Sącz
- Miłkowa - Gródek n/D - Nowy Sącz
- Wojnarowa - Nowy Sącz

Bilet elektronicznyEM-karta to elektroniczna, zbliżeniowa karta działająca z wykorzystaniem fal radiowych. Umożliwia wielokrotny zapis i odczyt informacji w niej zawartych.

Nasza firma wykorzystuje tą technologię do skopiowania do karty biletu sprzedawanego w postaci papierowej na dotychczasowych zasadach.
Celem wprowadzenia nowej oferty jest usprawnienia kontroli oraz ułatwienie obsługi pasażerów.

Wyrobienie EM-karty wiąże się z pobraniem od pasażera kaucji zwrotnej w wysokości 10 zł brutto. Kaucję pobiera się tylko raz. Na następny okres wystarczy kartę tylko przedłużyć. Po rezygnacji z biletu kaucja zostanie zwrócona.

Bilet miesięczny ważny od 1 do ostatniego dnia miesiąca na trasie na jaką został wykupiony. Bilet miesięczny jest biletem imiennym ważnym z dokumentem tożsamości lub legitymacją uprawniającą do ulgi.

Bilet wieloprzejazdowy jest biletem imiennym ważnym z dokumentem tożsamości. Bilet wieloprzejazdowy można wykupić na dowolną ilość przejazdów. Bilet ważny jest do momentu wyczerpania, czyli wykorzystania wszystkich zaprogramowanych przejazdów, jednak nie dłużej niż dwa miesiące (istnieje możliwość przedłużenia).

Przy zakupie:

- 10 przejazdów + 2 gratis
- 20 przejazdów + 4 gratis
- 30 przejazdów + 6 Gratis
- 40 przejazdów + 8 gratis
- 50 przejazdów + 10 gratis

 

Dodatkowych informacji na temat sprzedaży biletów na komunikację MARPOL można uzyskać: tel. 18-441-76-47, tel/fax 18-441-76-88 lub u kierowcy obsługującego daną linie autobusową.

 
 

MARPOL
W.Małek R.Małek sp.j.
Jelna 32, 33-318 Gródek n/Dunajcem
tel. 18-441-76-47, fax 18-441-76-88

e-mail:

 
 

Copyright © 2007-2021 Marpol